بسم الله الرحمن الرحیم

یه لیوان بنزین(نوشته خیالی)

ماشین خوبی بود بنز اس ال آر همه چی اوکی دنده اتومات تنظیم ارتفاع آب و روغن اوکی اوکی فقط یه عیب کوچیک یه لیوان بنزین نداشتم توش بریزم حرکت کنه!

مذهب عالی نامبر وان اما چرا نمیتونه تو رو ت بده؟

یه لیوان بنزین

فروعات رو چسبیدیم اصل مونده رو زمین

حجاب فاطمه شوهرداری نماز شب و هزاران حسنات فاطمه زهرا سلام الله علیها که گفته ایم و شنیده ایم خوب بوده اما چرا حرکت نداده تو را؟

یه لیوان بنزین

فاطمه اصل هم داشت اصولی هم داشت اصل قصه پشت امام زمانش بودن است تا کجا؟ فاطمه تا کجا از امام زمانش دفاع کرد؟

خب امروز اگر زهرا بود چه میکرد از چه کسی حمایت می کرد؟ با چه کسی دشمن بود؟

این انقلاب با خون های پاک پیروز شده حالا عده ای با سوءتدبیر در داخل و خارج نمیتوانند آن را بی آبرو کنند بلکه خودشان رسوای عالم میشوند،دو بال قران و اهل بیت داریم ما گمراه نمیشویم ولو به نان شب محتاج باشیم یادمان نرفته مسلمانان صدر اسلام چقدر گرسنگی وتحریم کشیدند و استقامت کردند.

اما غاصب و ظالم کسانی هستند که وقتی اجناس گران میشود بی تفاوت به حال محرومان خرید میکنند چون پول دارند و هم اینها دادگاه قیامت به سیخ کشیده خواهند شد

من با گوشهای خودم شنیدم که آقا سید علی گفت من تنهام وگرنه اولین منتقد این سیستم من هستم.

مطلبی میگویم اگر سنگ ساکت شد و از تپیدن ایستاد بی تردید عاطفه دارد

چرا صدیقه طاهره اون همه با شوهرش پی مهاجر و انصار رفتند کسی یاری نکرد؟  آه مرگ بر تاریخ حیوانات وحشی که تاریخ دارد حتی یک نفر هم یاری نکرد جگرگوشه حبیب خدا را اما چرا؟

اکنون گفت و گویی در رویا بین زهرا دختر رسول الله و مردمی که بهمن سال 1397 بعد از نماز مغرب و عشاء در خانه استراحت میکنند.مگر غیر از این است که تاریخ تکرار میشود اگر امروز فاطمه زهرا در خانه ات را بزند یاری اش میکنی؟

از امام زمانت دفاع میکنی؟ پشت ولایت فقیه که تنهاست هستی؟

کیست در میزند؟

-فاطمه هستم دختر محمد فرستاد خدا،آمده ام از شما درخواست کنم دین خدا را یاری کنید حق ما اهل بیت رسول الله را غصب کرده اند،هنوز از خاکسپاری پیامبر فارق نشده ایم حقمان را غصب کرده اند به فریادم برسید!

-اوه دختر رسول خدا خواهش میکنم ازت التماس میکنم بهت من دخترم دم بخته قراره واسش خاستگار بیاد،اگه از تو حمایت کنیم دشمن پیدا میکنیم و دخترم! شرمندتم دختر پیامبر

چی کسی است در میزند؟

-زهرا هستم پاره تن احمد ای مردم به دادم برسید،دین خدا را یاری کنید،مرا تنها نگذارید!

-ای وای دختر پیامبر مرا ببخش همین روزها قرار است برای پسرم خاستگاری بروم

چی کسی در میزند؟

-منم زهرا که خدا با خشم من خشمگین و با رضایت من راضی میشود،مردم حق امام زمانتان برادر رسول خدا را با ظلم غصب کرده اند  دین خدا را تنها نگذاریذ

-دختر پیامبر ما خودمان را درگیر مسائل ی نمیکنیم

کیست؟

-فاطمه

-چه میخواهی؟

-پسرم مهدی،پسرم پاره تنم

-ای فاطمه برای پسرت چه اتفاقی افتاده؟

-پسرم تنهاست

برای شنیدن فایل صوتی به تلگر ام                                   goleyekta@

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بومرنگ English is Easy Gheysar.New منزل مبله شیراز | آپارتمان مبله شیراز داستان برای یک دقیقه vblag narl afzar v ahang ایران کمیک کمیته خوراسگان Patricia خودت را پيدا کن