نابرده رنج گنج میسر نمیشود

اگر به این #ضرب_المثل ایمان دارید و به آن عمل میکنید لازم نیست ادامه ی مطلب را بخوانید چون  این مَثل همه ی حرف مرا زده است.

فرض میکنیم کلیپ اول #پول را در صفحه ی اینیستاگرام دیده اید و آنچه گفتم را عمل کرده اید و نصف راه را رفته اید حالا ادامه ی راه.

دو حالت دارد یا شما همین الان که دارید این متن را میخوانید به پول نیاز دارید و به قول معروف #لَنگِ_پولید یا اینکه فرصتی حداقل 3 سال در اختار دارید.

ابتدا باید توصیه کنم از کتابهای #رابرت_کیوساکی و #دونالد_ترامپ  پرهیز کنید ، این کتابها تبلیغاتی هستند و بعید به نظر میرسد مطالب خوب و دست اول و سالمی گیرتان بیاید.به عنوان مثال راههای فرار از #مالیات را یاد میدهند ، خب آیا واقعا این شیوه ی پول بدست آوردن است؟ به فرض بدست آوردیم تا کی و کجا میتوان ادامه داد؟

شاید بپرسید اگر چنین است و کسی راه #تجارت و پول درآوردن را در اختیار دیگران نمیگذارد پس تو چرا این کار را میکنی؟

جواب روشن است ، #حرفه ی من چنین اقتضا میکند که مطالبی ناب و دست اول به مخاطبم تحویل دهم و الا او خواهد گفت: نه مثل اینکه این بابا هم حرفی برای گفتن ندارد پس من کیفیت محصولم را حفظ میکنم  و اینکه برخی داستان ها و مطالب رو فراواقعیت و تخیلی بیان میکنم شاید نوعی اعتراض باشد که چرا ما مسائل جدی را به طنز گرفته ایم بماند که لودگی نوعی #سیستم_دفاعی محسوب میشود.

به هر حال با پول #شوخی نکنید که جدی میخورید

#راز_پولدار_شدن

اگر لنگ پول هستید و #فن و مهارت لازم برای ارائه ندارید و شب که شد پول میخواهید ساده ترین راهش برداشتن یک دست لباس و مراجعه به میدان شهرتان است ، بله کسی که پولِ سریع میخواهد یا حمال و گارگر است یا اگر سالم نباشد #ی میکند!

اشتباه نشود #کارگری #جاروکشی و همه ی #مشاغل #محترم است ، یکبار از کارگر شهرداری پرسیدم تو یک جاروکشی اما خیلی خوشحال به نظر میرسی و دائما با مهندسها و آدم های بالاتر از خودت رفت و آمد داری؟

با لحن کاملا جدی پاسخ داد:اگر من نبودم #کثافت مجموعه ی شما را با خودش برده بود! این پاسخ برای من قانع کننده بود ، واقعیت این است که هست.او به کارش ایمان داشت و از آن راضی بود! در آوردن نان ، کار کردن در یک قنادی ، فروشندگی هم کارهایی هستند که اگر به صد مغازه مراجعه کنید یکیشان بالاخره شما را قبول میکنند ولی توقع شما باید در همین حد باشد مگر اینکه دل شما به این کارها رضایت ندهد که نیاز به یک #برنامه ی_معین و جدی دارید که در آینده به آن خواهم پرداخت.

Goleyekta.blog.ir

شثا:G3.J723.H4.R916

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویستا رایانه مدافعان حرم دانلود سریال | دانلود فیلم جدید دوازدهم تجربی bestmusic4you ... بهترین مطالب دنیای وب مجله دکوراسیون داخلی، کابینت، بازسازی